NAMEN-NAMES-NOMS  | HOME  | EMAIL  naar  ( to / à )  |
Paul Lanssens

LANSSENS - DENOO - MEIRE  STAMBOOM
genealogie - genealogy - généalogie
Lanssens - Lansens - Lanssen - Lansen - Lamsens         Denoo - Deno - Denaux         Meire

»»» voor elke aanvulling of probleem: mail naar Paul Lanssens    -    Pour tout complément ou problème: mail à Paul Lanssens «««


Notities bij: Carolus STEENKISTE


Afstammelingen van Carolus Steenkiste en Theresia Bolle (gegevens Noël Denduyver).

2 Ludovica STEENKISTE geb. 18.09.1828 Aartrijke.
2 Anna Francisca Steenkiste geb. 11.03.1831 Zedelgem. ovl. 13.06.1913 Aartrijke,
tr. Henricus Bohe tr. 23.09.1853 Zedelgem. geb. 04.03.1814 Zedelgem. ovl. 20.03.1862 Zedelgem,
tr. Antonius Franciscus CALEBOUT tr. 28.08.1863 Zedelgem. geb. 25.05.1836 Brugge. ovl. 10.10.1919 Aartrijke,
3 Lucia BOHEZ geb. 01.11.1854 Zedelgem. ovl. 06.11.1919 Aartrijke,
tr. Carolus Ludovicus DEMEULEMEESTER tr. 09.01.1884 Aartrijke. geb. 04.08.1852 Aartrijke. ovl. 19.02.1924 Aartrijke,
4 Victorina Maria DEMEULEMEESTER geb. 26.12.1884 Aartrijke. ovl. 17.07.1973 Aartrijke,
tr. Leonardus BONTE tr. 20.04.1914 Aartrijke. geb. 16.07.1878 Aartrijke. ovl. 27.08.1934 Aartrijke,
5 Maria Godelieva BONTE geb. 10.07.1915 Aartrijke. ovl. 28.03.1991 Aartrijke,
tr. Cyriel Achiel VANSLEMBROUCK tr. 27.06.1945 Aartrijke. geb. 14.04.1916 Aartrijke. ovl. 17.02.1983 Torhout,
5 Julien Lucien BONTE geb. 09.05.1920 Aartrijke. ovl. 23.09.1990 Aartrijke,
tr. Maria Silvie VANSEVENANDT tr. 30.06.1953 Torhout. geb. 07.04.1923 Torhout.
5 Remi Achiel BONTE geb. 22.10.1923 Aartrijke. ovl. NA 2003
tr. Maria Anna Martha VANSLEMBROUCK tr. 06.04.1961 Aartrijke. geb. 06.09.1932 Aartrijke. ovl. NA 2003
4 Sidonia Maria DEMEULEMEESTER geb. 13.11.1886 Aartrijke. ovl. 21.09.1973 Torhout,
tr. Medard MAECKELBERGHE tr. 10.01.1917 Aartrijke. geb. 12.09.1887 Aartrijke. ovl. 06.12.1960 Aartrijke,
5 Maria Godelieva MAECKELBERGHE geb. 22.05.1918 Aartrijke. ovl. -08-2003 Snellegem,
tr. Emiel VANDENBERGHE tr. 04.11.1942 Aartrijke. geb. 08.11.1910 Aartrijke. ovl. 25.11.1988 Aartrijke,
5 Julia Lucia MAECKELBERGHE geb. 15.02.1920 Aartrijke.
tr. Vedastus Renaat BOUCKAERT tr. 17.02.1950 Aartrijke. geb. 22.05.1915 Aartrijke.
5 Achiel Karel MAECKELBERGHE geb. 30.04.1922 Aartrijke.
tr. Antonia Maria DEROUS tr. 02.08.1950 Aartrijke. geb. 06.07.1929 Aartrijke.
5 Jules Leo MAECKELBERGHE geb. 12.06.1925 Aartrijke.
tr. Rosa Maria Martha DEJONGHE tr. 25.05.1959 Aartrijke. geb. 22.07.1933 Aartrijke.
4 Augusta Maria DEMEULEMEESTER geb. 31.12.1889 Aartrijke. ovl. 03.09.1890 Aartrijke,
4 Aloysius DEMEULEMEESTER geb. 24.04.1891 Aartrijke. ovl. 04.05.1891 Aartrijke,
4 Maria Godelieva DEMEULEMEESTER geb. 08.10.1892 Aartrijke. ovl. 24.09.1897 Aartrijke,
4 Victor Carolus Antonius DEMEULEMEESTER geb. 22.05.1897 Aartrijke. ovl. 13.01.1905 Aartrijke,
3 Julia Bohez geb. 09.02.1860 Zedelgem. ovl. 09.07.1922 Aartrijke,
tr. Gustavus Schollier tr. 22.10.1888 Aartrijke. geb. 14.05.1854 Ruddervoorde. ovl. 18.01.1940 Aartrijke,
4 Remigius Victor SCHOLLIER geb. 11.01.1892 Aartrijke.
4 Leonard Jules SCHOLLIER geb. 18.10.1893 Aartrijke. ovl. 20.05.1897 Aartrijke,
4 Honorina Maria SCHOLLIER geb. 09.09.1894 Aartrijke. ovl. 28.04.1991 Stalhille,
tr. Henricus DEVOOGDT tr. 23.04.1919 Aartrijke. geb. 19.07.1885 Aartrijke. ovl. VR. 1991 Stalhille,
5 Adronia Maria DEVOOGDT geb. 05.02.1914 Aartrijke.
5 Vedastus Remigius Leonardus DEVOOGDT geb. 23.05.1920 Aartrijke.
tr. Marcella BORNY tr. 1946 Stalhille.
5 Andrea Maria DEVOOGDT geb. 19.06.1922 Aartrijke.
tr. Julianus DEBLAUWE tr. 1941 Stalhille.
5 Elvira Maria DEVOOGDT geb. 08.08.1923 Aartrijke.
tr. Gerard VANDENBERGHE tr. 1943 Stalhille.
5 Roger André DEVOOGDT geb. 24.04.1925 Aartrijke.
tr. Esther ASPESLAG tr. 1948 Wenduine.
4 Leonardus SCHOLLIER geb. 22.08.1898 Aartrijke. ovl. 27.09.1954 Aartrijke,
tr. Martha Magdalena LOGGHE tr. 1920 Aartrijke. geb. 15.06.1901 Aartrijke. ovl. 05.06.1940 Aartrijke,
tr. Juliana Maria HOVERBEKE tr. 1950 Aartrijke. geb. 08.08.1897 Aartrijke. ovl. 05.07.1987 Aartrijke,
5 Lucianus Eugenius SCHOLLIER geb. 13.12.1920 Aartrijke. ovl. NA 1934
5 Audomarus Julianus SCHOLLIER geb. 01.10.1929 Aartrijke. ovl. +
4 Florentius Prudentius SCHOLLIER geb. 24.05.1901 Aartrijke. ovl. 20.11.1901 Aartrijke,
4 Julius Aloisius SCHOLLIER geb. 11.06.1902 Aartrijke. ovl. 08.11.1902 Aartrijke,
4 Michael Aloisius SCHOLLIER geb. 11.06.1902 Aartrijke. ovl. 15.07.1902 Aartrijke,
4 Maria Magdalena SCHOLLIER geb. 21.07.1903 Aartrijke. ovl. 30.12.1997 Loppem,
tr. Remi Aloyse LINGIER tr. 20.09.1922 Aartrijke. geb. 08.01.1898 Aartrijke. ovl. 04.01.1970 Torhout,
5 Marcel Gaston LINGIER geb. 24.08.1926 Aartrijke.
tr. Simonne Ivonne DIEUSSAERT tr. 14.06.1949 Aartrijke. geb. 18.01.1929 Aartrijke.
3 Victor CALEBOUT geb. 08.08.1864 Zedelgem. ovl. 27.04.1905 Aartrijke,
tr. Juliana HEINDRYCKX tr. 22.04.1895 Aartrijke. geb. 08.10.1871 Aartrijke. ovl. 29.10.1945 Aartrijke,
4 Paulina Francisca CALEBOUT geb. 25.06.1895 Aartrijke. ovl. 20.10.1965 Torhout,
tr. Camille Alfons Oscar DEROUS tr. 1922 Aartrijke. geb. 30.12.1899 Aartrijke. ovl. 01.06.1980 Torhout,
5 Cyriel Maurits DEROUS geb. 21.10.1923 Aartrijke.
tr. Estella Maria KYNDT tr. 27.02.1954 Zerkegem. geb. 20.11.1927 Zerkegem.
4 Julius Augustus CALEBOUT geb. 13.06.1897 Aartrijke. ovl. 06.12.1958 Aartrijke,
tr. Palmira MOSTREY tr. 1922 Aartrijke. geb. 09.10.1904 Aartrijke. ovl. 16.03.2000 Loppem,
5 Maria Julia(Mariette) CALEBOUT geb. 28.12.1922 Aartrijke. ovl. 21.12.1991 Torhout,
tr. Achiel Camiel CASTELEYN tr. 20.02.1952 Aartrijke. geb. 04.11.1920 Aartrijke. ovl. 09.06.1993 Torhout,
5 Paula Thérésia CALEBOUT geb. 20.03.1929 Aartrijke. ovl. NA 2003
tr. Roger André LINGIER tr. 01.10.1947 Aartrijke. geb. 06.04.1924 Aartrijke. ovl. NA 2003
5 Simona Clara CALEBOUT geb. 09.01.1931 Aartrijke.
tr. Marcel BRYSE tr. 1956 Aartrijke. geb. ca. 1928
5 Robert Paul CALEBOUT geb. 21.05.1942 Aartrijke. ovl. NA 2003
tr. Laurette Maria GENOUW tr. 12.06.1964 Aartrijke. geb. 26.11.1944 Aartrijke. ovl. NA 2003
4 Paulus Petrus CALEBOUT geb. 23.07.1899 Aartrijke. ovl. 16.08.1924 Aartrijke,
4 Mauritius CALEBOUT geb. 22.09.1901 Aartrijke. ovl. 06.04.1976 Ichtegem,
tr. Magdalena TYTECA tr. 08.01.1926 Ichtegem. geb. 22.03.1901 Ichtegem. ovl. NA 1975 Ichtegem
4 Marguareta Maria CALEBOUT geb. 30.01.1904 Aartrijke. ovl. 22.12.1975 Aartrijke,
tr. Cyrillus CATTRYSSE tr. 1925 Aartrijke. geb. 07.09.1901 Aartrijke. ovl. 05.07.1936 Brugge,
5 Julien CATTRYSSE geb. 24.05.1927 Aartrijke. ovl. Dec 1986
tr. Marcella Maria VANMOORTEL tr. 18.07.1962 Aartrijke. geb. 30.08.1932 Aartrijke.
4 Maria CALEBOUT geb. 31.12.1905 Aartrijke. ovl. 13.08.1906 Aartrijke,
3 Alida Maria CALEBOUT geb. 20.11.1869 Zedelgem. ovl. 31.05.1939 Aartrijke,
tr. Richardus ROOSE tr. 02.05.1904 Aartrijke. geb. 18.02.1872 Aartrijke. ovl. 26.06.1954 Aartrijke,
4 Jules Jan Antoon ROOSE geb. 12.02.1905 Aartrijke. ovl. 19.09.1987 Torhout,
tr. Arsena Maria Alexia VANHOVE tr. 01.05.1930 Snellegem. geb. 14.06.1908 Snellegem. ovl. 01.09.1991 Aartrijke,
5 Hilaire Jozef ROOSE geb. 13.05.1931 Aartrijke.
tr. Claude Gabriëlle Antoinette POUEYMARIE tr. 20.10.1962 Lourdes(F). geb. 23.08.1940 Bordeaux(F).
5 Jozef Andreas ROOSE geb. 11.12.1933 Aartrijke.
tr. Cecilia Monica Maria Alicia PUYPE tr. 20.06.1958 Zedelgem. geb. 06.02.1937 Zedelgem.
5 Fernand Gabriël ROOSE geb. 13.10.1935 Aartrijke.
tr. Simonne Yvonne DELODDERE tr. 05.09.1958 Torhout. geb. 11.07.1934 Zwevezele.
5 Rosa ROOSE geb. ca. 1939 Aartrijke.
5 Monique Angela Maria ROOSE geb. 04.05.1945 Aartrijke.
tr. Gilbert Martin DECEUR tr. 17.10.1969 Aartrijke. geb. 17.09.1947 Aartrijke.
4 Maria Margaretha ROOSE geb. 27.09.1906 Aartrijke. ovl. 16.12.1976 Brugge,
tr. Achiel Theophiel CORNELUS tr. 08.01.1941 Aartrijke. geb. 10.02.1908 Aartrijke. ovl. 09.02.1988 Roeselare,
4 Hilaire Joseph ROOSE geb. 15.03.1908 Aartrijke. ovl. 25.03.1960 Aartrijke,
tr. Angela Maria Albert DESMET tr. 1942 Aartrijke. geb. 05.06.1916 Aartrijke. ovl. 17.05.1995 Houthulst,
4 Victoor Karel Jan ROOSE geb. 27.04.1909 Aartrijke. ovl. 21.12.1983 Aartrijke,
tr. Sidonia Maria VANROOSE tr. 18.07.1939 Aartrijke. geb. 16.09.1912 Aartrijke. ovl. 29.04.1992 St.-Kruis,
3 Maria CALEBOUT geb. 07.08.1874 Zedelgem. ovl. 14.07.1886 Aartrijke,
3 Emma Maria CALEBOUT geb. 07.09.1877 Zedelgem. ovl. 02.03.1933 Brugge,
tr. Camillus VANCRAEYNEST tr. 02.05.1904 Aartrijke. geb. 19.10.1880 Aartrijke. ovl. 26.02.1949 Aartrijke,
4 Adriana Magdalena VANCRAEYNEST geb. 31.03.1905 Aartrijke. ovl. 01.02.1986 Torhout,
tr. Lodewijk Remi DECEUR tr. 12.09.1933 Aartrijke. geb. 29.07.1896 Aartrijke. ovl. 07.09.1978 Torhout,
4 Maurits VANCRAEYNEST geb. 21.08.1906 Aartrijke. ovl. 09.07.1956 Brugge,
tr. Gerarda SYPRE tr. 1938 Aartrijke. geb. 17.07.1908 Oedelem. ovl. 28.01.2000 Koekelare,
4 Augustin Victor VANCRAEYNEST geb. 01.08.1908 Aartrijke. ovl. 28.04.1987 Torhout,
tr. Paula Maria BUFFEL tr. 18.04.1941 Aartrijke. geb. 16.08.1910 Aartrijke. ovl. 26.04.2001 Kortemark,
4 Irma Maria VANCRAEYNEST geb. 10.03.1910 Aartrijke. ovl. 28.08.1913 Aartrijke,
4 Maria VANCRAEYNEST geb. 19.08.1911 Aartrijke. ovl. 04.10.1991 Veurne,
4 Andrea VANCRAEYNEST geb. 30.12.1912 Aartrijke. ovl. 23.07.1995 Aartrijke,
tr. August CLEMENT tr. 1943 Aartrijke. geb. 18.05.1894 Ichtegem. ovl. 11.05.1966 Torhout,
4 Andreas VANCRAEYNEST geb. 30.12.1912 Aartrijke. ovl. 01.10.1913 Aartrijke,
4 Julia Maria VANCRAEYNEST geb. 09.03.1914 Aartrijke. ovl. 06.04.2004 Torhout,
tr. Marcel Leopold Lodewijk POLLET tr. 14.04.1937 Aartrijke. geb. 24.02.1910 Aartrijke. ovl. 28.09.2000 Aartrijke,
5 Rachella Paulina Emma POLLET geb. 19.10.1939 Aartrijke.
tr. Georgius GRYSON tr. 15.04.1961 Aartrijke. geb. 27.12.1937 Aartrijke.
5 Josef Camiel POLLET geb. 20.03.1941 Aartrijke.
tr. Diana Maria KYNDT tr. 05.06.1964 Aartrijke. geb. 11.01.1943 Aartrijke.
5 Robert André POLLET geb. 28.11.1942 Aartrijke.
tr. Julienne Emerence Maria VANDECASTEELE tr. 15.07.1966 Koekelare. geb. 03.09.1944 Koekelare.
4 Yvonna Elisabeth VANCRAEYNEST geb. 17.05.1915 Aartrijke. ovl. 11.02.1916 Aartrijke,
4 Margareta Ursula VANCRAEYNEST geb. 17.07.1921 Aartrijke.
tr. Marinus ACDA tr. 1947 Aartrijke. geb. 04.05.1921 Baarland(NL). ovl. 15.12.2001 Aartrijke,
2 Ludovicus STEENKISTE geb. ca. 1833 Zedelgem. ovl. 10.09.1911 Aartrijke,
2 August Steenkiste geb. 08.12.1835 Zedelgem
tr. Virginia Rijngaert tr. 12.11.1866 Zedelgem geb. 07.02.1839 Zedelgem ovl. 12.01.1893 Zedelgem
3 Eduardus Steenkiste geb. 14.08.1873 Zedelgem ovl. 15.07.1960 Zedelgem
tr. Mathilde Marie Van Moortel tr. 18.07.1900 Zedelgem geb. 09.12.1873 Zerkegem ovl. 07.12.1943 Zedelgem
4 x Steenkiste geb. 04.10.1901 Loppem ovl. 04.10.1901 Loppem
4 August Johannes Steenkiste geb. 18.11.1902 Sint-Andries ovl. 20.06.1962 Brugge
tr. Julia Maria Verduyn tr. 14.06.1934 Zedelgem geb. 07.10.1905 Zedelgem ovl. 30.05.1952 Brugge
5 Andre Walter Jozef Steenkiste geb. 12.06.1935 Zedelgem
tr. Annie Josephine Demey tr. 05.10.1962 Oostkamp geb. 23.02.1940 Brugge
4 Juliaan Joseph Antoon Steenkiste geb. 25.02.1904 Sint-Andries ovl. 10.01.1972 Sint-Andries
tr. Alice Louise Vanraefelghem tr. 06.09.1926 Zedelgem geb. 21.08.1906 Zedelgem ovl. 03.06.1984 Torhout
5 Gerard Edgard Steenkiste geb. 23.10.1926 Zedelgem
tr. Andrea Maria Ongenaede tr. 17.05.1947 Zedelgem geb. 19.05.1926 Zedelgem
6 Roland Julien Antoon Steenkiste geb. 27.10.1947 Brugge
tr. Anne Marie Irma Jozef De Baedts tr. 06.08.1971 Zedelgem geb. 16.03.1951 Sint-Niklaas
7 Stephan Steenkiste geb. 25.09.1972
7 Christoffe Steenkiste geb. 08.09.1975
6 Marie Rose Anne Christinne Steenkiste geb. 13.05.1950 Brugge
tr. Daniel Jozef Verhelst tr. 02.04.1972 Zedelgem geb. 19.07.1943 Snellegem ovl. 10.04.2001 Aalter
6 Francine Christine Steenkiste geb. 22.07.1952 Brugge
tr. Marc Eugenia Maria Morseal tr. 14.10.1972 Zedelgem geb. 09.07.1952 Brugge
5 Andreas Gaston Steenkiste geb. 07.01.1928 Zedelgem ovl. 14.10.1999 Kortemark
5 Alphonse August Steenkiste geb. 18.09.1929 Zedelgem
tr. Lucienne Vande Kerckhove tr. 05.07.1952 Snellegem geb. 20.02.1931 Sint-Andries
6 Jeannine Leontine Steenkiste geb. 01.07.1953 Jabbeke
tr. Eddy Johny Bout geb. 08.10.1953 Torhout
7 Vanessa Bout geb. 20.04.1977 Brugge
7 Kenneth Bout geb. 29.01.1979 Brugge
6 Christine Marleen Steenkiste geb. 06.11.1955 Varsenare
tr. Richard Decleer geb. 08.10.1952
6 Francine Andrea Leontine Alice Steenkiste geb. 10.01.1957 Varsenare
tr. Jacques Vanhessche
4 Remi Steenkiste geb. 10.02.1906 Sint-Andries ovl. 10.01.1972 Brugge
4 Gerard Edgard Steenkiste geb. 02.04.1908 St-Andries Brugge ovl. 09.12.1944 Loppem
tr. Godelieve Maeckelberghe tr. 17.10.1935 Loppem geb. 11.09.1912 Koekelare ovl. 04.11.1985 Brugge
5 Maurice Noël Steenkiste geb. 23.07.1935 Loppem
tr. Hedwige Vanthournoudt tr. 23.08.1957 Oostkamp
6 Conny Steenkiste
5 Rene Roger Steenkiste geb. 27.12.1936 Loppem
tr. Hedwige Maria Hendrika Bostyn tr. 11.02.1964 Sint-Michiels geb. 13.03.1941 Brugge
6 Anuschka Steenkiste geb. 09.08.1967 Assebroek
tr. Piet Rik Richard D'Hoore tr. 30.03.1989 Zedelgem geb. 23.03.1966 Brugge
6 Bruno Steenkiste geb. 03.10.1971
5 Jacqueline Steenkiste geb. 26.01.1940 Loppem
tr. Jan Damien Melkenbeek tr. 11.11.1959 Loppem geb. 18.01.1935 Serskamp
6 Christel Godelieve Cyriel Melkenbeek geb. 04.12.1960 Brugge
tr. Juliaan Josephus Melkenbeek geb. 24.12.1932 Serskamp ovl. 01.10.2004 Grabouw (South-Africa)
7 Jacqueline Melkenbeek geb. Sep 1982 Christiana South Africa
7 Jan Melkenbeek geb. 24.09.1984 Christiana South Africa
6 Marleen Suzanne Jozef Melkenbeek geb. 06.08.1962 Brugge
tr. Donald Van Landschoot tr. 27.01.1984 Brugge geb. 10.05.1960 Eeklo
7 Christy Van Landschoot geb. 14.09.1996 Knokke
6 Benoni Paul Gilbert Melkenbeek geb. 17.07.1963 Brugge
6 Nathalie Georgine Maurice Melkenbeek geb. 13.01.1966 Brugge
tr. Noël Cornelius Denduyver tr. 02.07.1993 Brugge geb. 27.12.1951 Diksmuide
4 Achiel Gaston Jozef Steenkiste geb. 30.07.1910 Sint-Andries ovl. 24.02.1990 Torhout
tr. Rachelle Maria Decloedt tr. 05.04.1945 Ruddervoorde geb. 16.05.1906 Zwevezele
5 Elie Eduard Marcel Steenkiste geb. 30.06.1946 Ruddervoorde
tr. Bernadette Vanhauwaert
4 Andreas Gaston Steenkiste geb. 03.10.1911 St-Andries Brugge ovl. 02.11.1986 Loppem
tr. Augusta Dhont tr. 09.10.1937 Loppem geb. 12.05.1912 Zedelgem ovl. 22.12.2003 Zedelgem
5 Urbain Firmin Steenkiste geb. 19.01.1939 Brugge
tr. Hilda Julia Lingier tr. 27.06.1980 Zedelgem geb. 26.01.1950 Jabbeke
6 Nathalie Gerarda Steenkiste geb. 22.10.1980 Brugge
6 Sven Steenkiste
5 Monique Maria Steenkiste geb. 27.01.1939 Brugge
tr. Fernnad August Van Eennoo tr. 04.11.1967 Loppem geb. 30.09.1946 Brugge
5 Pol August Ivonne Steenkiste geb. 30.03.1951 Brugge
tr. Marleen Vantyghem tr. 11.08.1972 Ichtegem geb. 07.01.1953 Torhout
6 Jurgen Hans Steenkiste geb. 09.04.1975
4 Maria Godeliva Augusta Steenkiste geb. 28.12.1913 St-Andries Brugge ovl. 22.11.1992 Zedelgem
tr. René Alois Vervaecke tr. 02.05.1934 Zedelgem geb. 12.08.1910 Zedelgem ovl. 01.12.1938 Zedelgem
tr. Gerard Roseel tr. 25.07.1945 Zedelgem geb. 03.07.1917 Zedelgem ovl. 18.05.1975 Zedelgem
5 Gerard Edgard Joseph Vervaecke geb. 21.09.1934 Zedelgem ovl. 08.03.1971 Brugge
tr. Jacqueline Tkatchoff tr. 22.10.1960 Brieman geb. 10.08.1935 Gurzy (Yvonne France)
6 Alexander Gerard Rene Vervaecke geb. 30.11.1961 Migones
6 Stefaan Gerard Vervaecke geb. 11.07.1963 Varsenare
tr. Brigitte Rudolphe Dumarey tr. 07.05.1986 Zedelgem geb. 06.10.1961 Varsenare
6 Igoz Gerard Andre Vervaecke geb. 16.09.1964 Varsenare ovl. 28.05.1987 Brugge
6 Sarah Vervaecke geb. 19.04.1966 Ruddervoorde
5 Gerarda Vervaecke geb. 04.12.1936 Loppem ovl. 01.05.2002 Torhout
tr. Willy Blancke geb. ? 1935
6 Myriam Blancke geb. ? 1960
tr. Rudy Cordier geb. ? 1960
7 Mariska Cordier geb. ? 1985
6 Arianne Maria Christine Remi Blancke geb. 19.06.1965
tr. Willy Julien Delaere geb. 11.03.1957 Gistel
7 Michael Maurits Delaere geb. 18.11.1983 Oostende
2 Joannes Baptista Steenkiste geb. 10.03.1838 Zedelgem. ovl. NA 1908 A ?
tr. Anna Theresia Bonte tr. 01.09.1870 Aartrijke. geb. 05.03.1844 Aartrijke. ovl. 28.03.1908 Aartrijke,
3 Leonia STEENKISTE geb. 11.06.1871 Aartrijke. ovl. 18.11.1946 Aartrijke,
tr. Medardus DEGROOTE tr. 15.11.1905 Aartrijke. geb. 24.06.1868 Zedelgem. ovl. 08.06.1957 Aartrijke,
4 Maurits Omer DEGROOTE geb. 29.11.1906 Zedelgem.
4 Marcel Josef DEGROOTE geb. 03.07.1910 Aartrijke. ovl. 19.11.1973 Brugge,
tr. Maria Magdalena VANHOECKE tr. 1935 St.-Andries. geb. 23.07.1911 Loppem.
4 Achiel Josef August DEGROOTE geb. 03.07.1913 Aartrijke. ovl. 29.01.1966 Aartrijke,
tr. Georgetta Elizabeth Sidonia Emma JANSSEN tr. 1939 Brugge. geb. 10.03.1917 Brugge.
3 Augustus STEENKISTE geb. 29.08.1873 Aartrijke.
tr. Maria Ludovica STUBBE tr. 27.09.1899 Aartrijke. geb. 02.12.1873 Aartrijke.
3 Julia Maria STEENKISTE geb. 16.09.1875 Aartrijke. ovl. NA 1910 Torh ?
tr. August PARMENTIER tr. 30.09.1909 Aartrijke. geb. 18.03.1869 Koekelare. ovl. NA 1910 Torh ?
3 Medardus Leonardus Steenkiste geb. 21.02.1878 Aartrijke. ovl. 12.03.1931 Aartrijke,
tr. Maria Juliana Logghe tr. 05.10.1903 Aartrijke. geb. 30.08.1879 Aartrijke. ovl. 09.02.1967 Aartrijke,
4 Remi STEENKISTE geb. 26.10.1914 Aartrijke. ovl. 19.05.1940 Berchem,
4 Maria Juliana STEENKISTE geb. 29.07.1916 Aartrijke. ovl. 07.04.2000 Aartrijke,
tr. Gaston Jeroom VERSCHAEVE tr. 21.08.1940 Aartrijke. geb. 20.05.1915 Aartrijke. ovl. 05.04.1995 Torhout,
5 Willy Remi VERSCHAEVE geb. 13.11.1950 Brugge.
tr. Jeannette Godelieve FORRIER tr. 20.07.1972 Aartrijke. geb. 18.12.1950 Torhout.
3 Emma Maria STEENKISTE geb. 18.12.1880 Aartrijke.
tr. Simon-Joseph DERYCKERE tr. 07.01.1903 Aartrijke. geb. 29.12.1872 Sijsele.
3 Aloïsius Antonius STEENKISTE geb. 25.01.1883 Aartrijke. ovl. 17.11.1953 Brugge,
tr. Nathalia Maria DESCHAGT tr. 02.01.1908 Aartrijke. geb. 20.07.1885 Zerkegem. ovl. 18.08.1947 St.-Michiels,
3 Maria Sylvia STEENKISTE geb. 13.11.1885 Aartrijke.
tr. Auguste-Albert HONGERLOOT tr. 28.11.1908 Aartrijke. geb. 06.08.1885 St.-Andries.
3 Alida Maria STEENKISTE geb. 12.11.1889 Aartrijke.
tr. Constant RIETMAEKER tr. 06.06.1913 Ichtegem. geb. 22.09.1880 Werken.
2 Lucia STEENKISTE geb. 17.12.1840 Zedelgem. ovl. 24.03.1918 Aartrijke,
tr. Carolus Ludovicus DEGROOTE tr. 04.05.1866 Zedelgem. geb. 16.05.1840 Aartrijke. ovl. 07.06.1932 Aartrijke,
3 Rosalia DEGROOTE geb. 03.04.1867 Aartrijke. ovl. 29.05.1934 Brugge,
tr. Eduardus CLYBOUW tr. 26.07.1897 Aartrijke. geb. 02.09.1865 Aartrijke. ovl. 25.10.1930 Aartrijke,
4 Charles-Louis CLYBOUW geb. 28.08.1887 Aartrijke. ovl. 21.01.1975 Torhout,
tr. Maria VANDENBUSSCHE tr. 21.12.1910 Aartrijke. geb. 06.02.1889 Aartrijke. ovl. -01-1970 Aartrijke,
5 Pius Hieronymus CLYBOUW geb. 03.01.1911 Aartrijke. ovl. 16.04.1911 Aartrijke,
5 Alice Maria CLYBOUW geb. 30.01.1913 Aartrijke, ovl. 14.06.1994 Oudenburg,
tr. Louis Camiel GENOUW tr. 1941 Aartrijke. geb. 02.10.1906 Aartrijke. ovl. 31.03.1989 Oostende,
5 Aglaë Lucia Maria CLYBOUW geb. 15.11.1920 Aartrijke.
tr. Roger André MYNY tr. 30.04.1953 Aartrijke. geb. 19.08.1923 Koekelare.
4 Juliana DEGROOTE geb. 30.09.1894 Aartrijke.
4 Gentil Edmond CLYBOUW geb. 12.08.1898 Aartrijke. ovl. 27.03.1997 Torhout,
tr. Maria Sophia GENOUW tr. 21.10.1925 Aartrijke. geb. 23.08.1898 Aartrijke. ovl. 04.03.1992 Aartrijke,
4 Gerardus Achilleus Cyrillus CLYBOUW geb. 09.02.1908 Aartrijke.
tr. Zulma DEWITTE tr. 1933 Aartrijke. geb. 31.10.1906 Westkerke.
3 Juliana DEGROOTE geb. 31.10.1868 Aartrijke.
tr. Petrus Vedastus VANHULLEBUSCH tr. 21.08.1894 Aartrijke. geb. 15.03.1867 Zerkegem.
3 Joannes DEGROOTE geb. 02.06.1871 Aartrijke. ovl. 01.07.1873 Aartrijke,
3 Augustus Franciscus DEGROOTE geb. 15.07.1873 Aartrijke. ovl. 29.08.1874 Aartrijke,
3 Medardus DEGROOTE geb. 19.09.1875 Aartrijke. ovl. 06.06.1906 Aartrijke,
tr. Paulina LOGGHE tr. 06.03.1905 Aartrijke. geb. 03.03.1881 Zedelgem. ovl. 04.08.1940 Torhout,
4 Medardus Marinus DEGROOTE geb. 27.01.1906 Aartrijke.
tr. Irma DEJAEGHER tr. 1931 Aartrijke. geb. 12.06.1908 Kortemark.
3 Gustavus DEGROOTE geb. 25.10.1877 Aartrijke. ovl. 11.02.1950 Zedelgem,
3 Augustus Franciscus DEGROOTE geb. 06.06.1880 Aartrijke. ovl. 18.04.1952 Aartrijke,
tr. Leonia-Maria HOVERBEKE tr. 16.07.1906 Aartrijke. geb. 08.09.1887 Aartrijke. ovl. 30.07.1964 Torhout,
4 Jules Aloyse DEGROOTE geb. 12.08.1908 Aartrijke. ovl. 04.04.1977 Brugge,
tr. Alice DEJONGHE tr. 17.04.1936 Aartrijke. geb. 26.04.1913 Eernegem.
4 Gustave Camiel DEGROOTE geb. 09.01.1910 Aartrijke. ovl. 06.08.1985 Oostende,
tr. Magdalena Maria ROGIER tr. 26.06.1936 Eernegem. geb. 03.07.1910 Eernegem. ovl. 12.04.1990 Armentières(F),
4 Hilda Maria DEGROOTE geb. 26.10.1911 Aartrijke.
tr. Alphonse Laurentius KEMPINCK tr. 1939 Aartrijke. geb. 23.10.1912 Zedelgem.
4 Gerarda DEGROOTE geb. 20.01.1915 Aartrijke. ovl. 11.05.1985 Torhout,
tr. Camiel Morits DESENDER tr. 07.02.1940 Aartrijke. geb. 24.01.1913 Aartrijke. ovl. 23.01.1995 Loppem,
4 Germanus Lucianus DEGROOTE geb. 05.08.1923 Aartrijke. ovl. NA 1981 Zedelgem,
tr. Maria Angela DEROUS tr. 30.03.1946 Aartrijke. geb. 24.09.1923 Aartrijke. ovl. NA 1981 Zedelgem,
4 Angela Rachel DEGROOTE geb. 21.07.1928 Aartrijke.
tr. Achiel LAMMENS tr. 23.05.1949 Aartrijke. geb. ca. 1925
4 Rachel Angele DEGROOTE geb. 21.07.1928 Aartrijke.
tr. August KEMPINCK tr. 1946 Montigny sur Sambre. geb. ca. 1925
3 Paulina Maria DEGROOTE geb. 12.09.1882 Aartrijke. ovl. 18.10.1944 Zerkegem,
tr. Medardus Eduardus MAENE tr. 25.01.1906 Aartrijke. geb. 29.06.1882 Zerkegem.
4 Julianus MAENE geb. 17.05.1906 Aartrijke.
3 Irma Maria DEGROOTE geb. 05.09.1884 Aartrijke. ovl. 20.08.1972 Torhout,
tr. Florimundus Franciscus PEERE tr. 07.12.1905 Aartrijke. geb. 13.06.1878 Brugge. ovl. 01.01.1944 Aartrijke,
4 Lucia Maria PEERE geb. 19.09.1906 Aartrijke. ovl. 17.05.1935 Aartrijke,
4 Gentiel Achiel Florimond PEERE geb. 31.12.1907 Aartrijke. ovl. 28.03.1991 Torhout,
4 Gregoire Gaspard PEERE geb. 06.11.1909 Aartrijke. ovl. 01.02.1991 Aartrijke,
tr. Christina Augusta DEWULF tr. 1931 Aartrijke. geb. 24.08.1905 Gent.
4 Rudolf Josef PEERE geb. 25.11.1911 Aartrijke. ovl. 20.10.1994 Torhout,
tr. Laura Maria PYCKE tr. 17.01.1934 Aartrijke. geb. 23.11.1912 Aartrijke. ovl. 24.08.1987 Brugge,
4 Franciscus Medardus PEERE geb. 28.12.1913 Aartrijke.
4 Germanus Lucianus PEERE geb. 07.10.1923 Aartrijke.
tr. Angela DEROUS tr. 1949 Aartrijke.
3 Adronia Maria DEGROOTE geb. 24.12.1886 Aartrijke. ovl. 22.06.1935 Aartrijke,
tr. Leon-Alfred AELTER tr. 1911 Aartrijke. geb. 13.01.1887 Aartrijke. ovl. 27.01.1950 Aartrijke,
4 Judith Maria AELTER geb. 19.03.1913 Aartrijke. ovl. 19.04.1913 Aartrijke,
4 Cyriel Gerard AELTER geb. 07.06.1915 Aartrijke. ovl. 14.03.1982 Aartrijke,
tr. Bertha DUMAREY tr. 05.11.1937 Eernegem. geb. 30.08.1916 Eernegem. ovl. 03.09.2002 Kortemark,
4 Germana Maria AELTER geb. 27.04.1920 Aartrijke.
tr. Aloysius Josephus MOEYAERT tr. 1947 Aartrijke. geb. 11.07.1920 Aartrijke.
4 Esther Elza Julia AELTER geb. 07.11.1921 Aartrijke. ovl. 20.01.1995 Brugge,
tr. Lucianus LAMMENS tr. 1943 Aartrijke. geb. 24.12.1921 Eernegem. ovl. 16.12.2001 Eernegem,
4 Lucia Angela AELTER geb. 04.01.1923 Aartrijke.
tr. Adriaan DEGROOTE tr. 1944 Westkerke.
4 Maria Josepha AELTER geb. 15.06.1926 Aartrijke.
tr. Ernest MONTENY tr. 1948 Oostende. geb. ca. 1920
4 Gustavus Emilius AELTER geb. 28.11.1927 Aartrijke.
tr. Irena Rachel SERRY tr. 1952 Aartrijke. geb. 30.10.1926 Aartrijke.
4 Henrica AELTER geb. 19.12.1928 Aartrijke.
tr. Lucianus GASTON tr. 1946 Oostende. geb. ca. 1925
4 Roger Emiel AELTER geb. 19.07.1931 Aartrijke.
tr. Irena Germana CALLIAUW tr. 1955 Zedelgem. geb. 12.08.1932 Veldegem.
2 Petrus STEENKISTE geb. 06.02.1844 Zedelgem. ovl. 11.06.1908 Brugge,
tr. Anna Theresia EECKELOO tr. 21.07.1870 Aartrijke. geb. 23.07.1849 Aartrijke. ovl. NA 1908 ?
3 Leonia STEENKISTE geb. 19.02.1871 Aartrijke.
tr. Richardus Medardus SINNAEVE tr. 25.04.1899 Aartrijke. geb. 20.07.1874 Aartrijke.
4 Amelia Maria STEENKISTE geb. 17.07.1896 Aartrijke. ovl. 30.09.1896 Aartrijke,
4 Maria Magdalena SINNAVE geb. 17.08.1900 Aartrijke.
tr. Ach. SNOECK tr. 1927 Voormezele. geb. ca. 1900
4 Mauritius SINNAEVE geb. 03.12.1901 Aartrijke.
4 Magdalena Maria SINNAEVE geb. 07.06.1903 Aartrijke. ovl. 16.11.1909 Aartrijke,
4 Rachel Maria SINNAVE geb. 12.06.1905 Aartrijke.
4 Camillus Leo SINNAEVE geb. 21.12.1906 Aartrijke.
4 Stephana Maria SINNAEVE geb. 04.11.1908 Aartrijke.
4 Magdalena Maria SINNAEVE geb. 21.05.1911 Aartrijke.
4 Arsenus Julianus SINNAEVE geb. 16.06.1914 Aartrijke.
3 Maria Ludovica STEENKISTE geb. 03.10.1874 Aartrijke.
3 Carolus STEENKISTE geb. 01.02.1884 Zedelgem.
tr. Elodie Marie MESSELIER tr. 23.09.1907 Aartrijke. geb. 16.08.1888 Torhout.
4 Emilius STEENKISTE geb. 20.10.1916 Aartrijke. ovl. 18.05.1918 Aartrijke,
4 Maria Elisabeth STEENKISTE geb. 25.06.1922 Aartrijke.
tr. August BLOMMAERTS tr. 1922 Willebroek.
3 Augustus Medardus STEENKISTE geb. 11.08.1886 Aartrijke.
3 Paulina Maria STEENKISTE geb. 25.01.1894 Aartrijke.
tr. Cyrille POLLEFEYT tr. 1912 Aartrijke. geb. 01.11.1891 Ichtegem.
4 Camillus POLLEFEYT geb. 08.12.1912 Aartrijke.


Stamboom (genealogie/genealogy/généalogie) Lanssens-Denoo: 23.291 personen (individuals, personnes) dd. 8 december 2018 - site: http://lanssens.be